Pomoc prawna dla wypożyczalni pojazdów | Poznań
Tel./fax +48 61 842 74 47, e-mail: sekretariat@sangowski.pl
Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Sangowski Od 20 lat prawo ubezpieczeń i odszkodowania 20 lat doświadczenia w obronie dobra klienta Rzetelność, efektywność, specjalizacja Nieszablonowy sposób działania

Wypożyczalnie pojazdów i warsztaty - Poznań

Nasza Kancelaria oferuje pomoc osobom prowadzącym wypożyczalnie pojazdów i warsztaty naprawcze. Nasi prawnicy świadczą pomoc prawną w zakresie odzyskiwania odszkodowań za naprawę pojazdu oraz zwrotu kosztów wynajmu pojazdu zastępczego, zarówno w postępowaniu przedsądowym, jak i sądowym.

Klientom oferujemy kompleksową obsługę prawną w odzyskiwaniu od ubezpieczycieli pełnej wysokości kosztów związanych z usługami naprawy pojazdów powypadkowych w systemie bezgotówkowym, oraz wynajmu pojazdów zastępczych na czas naprawy. Kancelaria oferuje pomoc przy sporządzaniu wszelkich potrzebnych dokumentów na etapie przedsądowym, a także umów i innych oświadczeń potrzebnych do dochodzenia roszczeń przez warsztat lub wypożyczalnię na drodze sądowej. Pracownicy Kancelarii pozostają w stałym kontakcie z Klientem oferując najwyższej jakości usługi prawne dobrane indywidulanie do potrzeb każdego Klienta.