Kariera w kancelarii prawnej - Poznań | Dołącz!
Tel./fax +48 61 842 74 47, e-mail: sekretariat@sangowski.pl
Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Sangowski Od 20 lat prawo ubezpieczeń i odszkodowania 20 lat doświadczenia w obronie dobra klienta Rzetelność, efektywność, specjalizacja Nieszablonowy sposób działania

Praktyki studenckie - Poznań

Studentów IV i V roku prawa, zainteresowanych odbyciem praktyk w naszej Kancelarii, zachęcamy do składania aplikacji. Od kandydatów oczekujemy znajomości prawa oraz procedury postępowania cywilnego, zaangażowania, sumienności oraz dobrej organizacji i umiejętności pracy w zespole. U kandydatów mile widziane jest zainteresowanie dziedzinami z obszaru praktyki Kancelarii, w szczególności prawem ubezpieczeń gospodarczych.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą oraz spełniania powyższych kryteriów, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy sekretariat@sangowski.pl. W tytule wiadomości e-mail prosimy wpisać swoje imię i nazwisko z dopiskiem „Praktyka”.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

budynek

Oferty pracy

Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Rafała Sangowskiego uprzejmie zaprasza osoby zainteresowane pracą w Kancelarii o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty. Aplikacje zostaną zarejestrowane w naszej bazie i będą rozpatrywane w przyszłości przy zapotrzebowaniu na dane stanowisko.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy sekretariat@sangowski.pl